Kurzy

a školení

Jelikož víme, že ne každý má možnost přijít na kurz osobně, připravili jsme si pro vás sekci videokurzů a školení. Jednoduše si zakoupíte kurz, o který máte zájem a my vám zpřístupníme podrobná videa o daném problému nebo jejich prevenci. Na konci každého kurzu samozřejmě dostanete certifikát podepsaný naším hlavním terapeutem pohybového aparátu Romanem Farkašem.Kromě toho vyučujeme kurzy iv Brně. Níže naleznete nabídku kurzů na nejbližší období.

Kurz hloubkové masáže v Brně

Termín konání: 10.11.-12.11.2023
Místo: Čichnova 23, Brno, tel: +420 720 952 103

Cena kurzu: 3900 Kč

Všichni účastníci kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Rozvrh hodin:
Pátek 16-20:00
Sobota 9-18:00
Neděle 9-15:00

Co se naučíte
  • kombinaci měkkých technik pro uvolnění podkoží a prokrvení oblasti s přehřátím
  • Následuje palpace = vyhmatání. Trigger pointů (Spoušťových bodů) a jejich postupné uvolňování klidným tlakem, který má klient možnost ovlivnit.
  • Dále je klient instruován na tzn. předýchávání - tedy naučení se s bolestí (často velmi příjemně úlevnou) pracovat. Pro hloubkovou masáž se především používá přehřívající přírodní olej s třezalkou, kapsaicinem a extraktem z vratiče, který urychluje detoxikaci po této svalové námaze. Pokud při této masáži přijdeme na to, s jakou činností mohou problémy klienta souviset, doporučíme změnu daného návyku, popřípadě jednoduché korekční cviky - kurz
  • Korekce pohybového aparátu s prvky chiropraxe.

NAŠE ONLINE KURZY

* Kurz není akreditován a nelze na něj otevřít živnost ani podnikat
Celotělová hloubková masáž
4 049.00  3 500.00 
Video kurz celotělové hloubkové masáže obsahuje všechny balíčky kurzů. V kurzu se naučíte techniky masáže nohou, krční páteře a masáž zad. Po dokončení kurzu obdržíte certifikát ve vašem méně podepsaný Romanem Farkašem.

Délka kurzu: 114 minut | Počet lekcí: 15

Masáž krční páteře
1 499.00 
Video kurz obsahuje sadu lekcí jak správně masírovat krční páteř. V kurzu se naučíte techniky masáže krční páteře a po dokončení kurzu obdržíte certifikát ve vašem méně podepsaný Romanem Farkašem.

Délka kurzu: 36 minut | Počet lekcí: 4

Masáž zad
1 469.00 
Video kurz obsahuje sadu lekcí jak správně masírovat páteř. V kurzu se naučíte techniky masáže páteře a po dokončení kurzu obdržíte certifikát ve vašem méně podepsaný Romanem Farkašem.

Délka kurzu: 30 minut | Počet lekcí: 3

Masáž nohou
1 199.00 
Video kurz obsahuje sadu lekcí jak správně provádět masáž nohou. V kurzu se naučíte techniky masáže nohou a po dokončení kurzu obdržíte certifikát ve vašem méně podepsaný Romanem Farkašem.

Délka kurzu: 48 minut | Počet lekcí: 8

Ranní stretching
629.00 
Video kurz obsahuje základní stretching, abyste vkročili tím správným krokem do úspěšného dne. Tento online kurz neobsahuje certifikát.

Délka kurzu: 30 minut | Počet lekcí: 7

JAK PROBÍHÁ VIDEO KURZ?

VÝBĚR KURZU

Z nabídky našich kurzů si vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje ao který máte zájem, přípradne takový, který řeší váš problém.

ZAKOUPENÍ

Dalším krokem je zakoupení vámi zvoleného kurzu. Platby probíhají přes platební bránu Global payments.

STUDIUM

Můžete začít studovat. Ve vámi zakoupeném kurzu naleznete dopodrobna vysvětleno všechny postupy a techniky, které jsou potřebné k tomu, aby jste se všechno naučili.

FLEXIBILITA

Hlavní výhodou našich videokurzů je časová flexibilita. Kurz si můžete kdykoli pustit, zastavit, nebo se k němu vrátit třeba io týden.

CERTIFIKÁT

Po úspěšném ukončení kurzu vám rádi předáme certifikát o absolvování a vy si ho tak můžete šťastně vystavit ve svém salonu, nebo jen doma.

REGISTRACE

[wc_reg_form_bbloomer]